Naše Služby

Football Express Agency

S námi už nic řešit nemusíte, postaráme se o vše...

Individuální trénink

Jsi na tom stejně jako Jarda a rád si po tréninku ještě přidáš, abys byl den co den lepší? Pak jsi tady naprosto správně! Otestuj své dovednosti na individuálním tréninku s našimi trenéry a dostaň svou techniku na úplně nový level. Propocený dres a spokojený výraz je zaručen.

Finanční poradenství

Jsi ztracen ve světě financí nebo prostě už jen nevíš do jaké matrace schovat své těžce vydřené peníze? Nevěš hlavu máme mezi sebou odborníky, kteří Ti rádi pomůžou v otázkách investování případně Tě naučí základům finanční gramotnosti.

Skauting

Tým, který nemyslí na budoucnost jakoby ani nebyl, a proto jsou na světě skauti! A skromně musíme říct, že na tuhle práci máme skutečnou extratřídu. Hlavní tvář této sekce u nás totiž představuje bývalý skaut Baníku Ostrava Jan Nevola, který neúnavně objíždí fotbalové hřiště po celé republice a hledá nové talenty! Dej do každého zápasu všechno, protože nikdy nevíš, kdy se Honza ukáže i na Tvém zápase a nabídne spolupráci s naší agenturou právě Tobě!

Marketing a reklama

Raději vymýšlíš nové kličky a triky, které zužitkuješ ve hře než nápadité hashtagy pod své posty? Chceš být vidět a vybudovat si svoji vlastní fanpage, které předáš svůj životní příběh? Na to všechno je potřeba spoustu času, který je někdy lepší věnovat tréninku a seberozvoji. V rámci naší agentury umíme zprostředkovat spolupráci s lidmi, kteří za Tebe toto břímě převezmou a vybudují Tvou osobní značku.

Sportovní vybavení

V jakémkoliv sportovním odvětví platí minimálně dvě zásady: 1. pro nejlepší výkony musíš cvičit v tom, v čem se cítíš pohodlně, 2. vždy se spoléhej jen na vybavení nejvyšší kvality. Proto jsme zahájili spolupráci s polskou firmou CUTLINE, která nyní i díky naší agentuře bere český trh útokem. Ať už hledáš jedinečné dresy pro svůj tým nebo jen chceš zajistit perfektní zázemí svého gymu, stačí nám zavolat.

Zastupování hráčů

- text
- text
- text
- text

Právní služby

- text
- text
- text
- text